Penzion Šestajovice U Bláhů
 
ADRESA Penzion U Bláhů
Husova 66
Šestajovice 25092
Česká Republika
Pension-Sestajovice-U-Blahu@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Penzion U Bláhů ubytování Šestajovice Aktuální počasí jasno
Penzion Šestajovice U Bláhů - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Šestajovice U Bláhů - disponuje restauracíPenzion Šestajovice U Bláhů - disponuje vinárnouPenzion Šestajovice U Bláhů - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Šestajovice U Bláhů -  je k dispozici letní terasaPenzion Šestajovice U Bláhů - disponuje kavárnouPenzion Šestajovice U Bláhů - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Šestajovice U Bláhů - přijímá kreditní karty VISAPenzion Šestajovice U Bláhů - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Šestajovice U Bláhů - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Šestajovice U Bláhů - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Šestajovice U Bláhů - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Šestajovice U Bláhů - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
Doporučte tyto stránky:

*** Penzion U Bláhů / Šestajovice

Uprostřed malebného prostředí obce Šestajovice se nachází penzion U Bláhů. Pouhých 7km za Prahou v krásném a klidném prostředí u Klánovického, součástí penzionu je lovecká restaurace U Kamene.

Ubytování:
Pro naše hosty je připraveno komfortní a moderní ubytování celkem v 10 pokojích o celkové kapacitě 24 lůžek, z nichž každý je vybaven sprchovým koutem a toaletou, televizorem se satelitem a na vybraných pokojích i s chladničkou.

Pokoje jsou rozděleny do šesti 2-lůžkových a dvou 3-lůžkových pokojů. Dále pak jednoho 4-lůžkového apartmá a jednoho 5-lůžkového pokoje. V určitých pokojích je možnost přistýlky.

Gastronomie:
hosté si mohou posedět do restaurace v loveckém stylu, či na zahrádku s mlýnským kolem a provoněnou vůní grilovaného masa. Hosté mohou ochutnat výborné pokrmy a vybeírat z mnoha druhů točených piv, nebo ze skvělých vín.

Okolí:
Okolí penzionu přímo vybízí k sportovnímu, rekreačnímu i kulturnímu vyžití. V těsné blízkosti se nacházejí tenisové kurty, volejbalové a fotbalové hřiště.

Možnost koupání je zde na koupališti s jedním velkým a malým bazénem, k dispozici je dětské hřiště a hřiště pro plážový volejbal. K přírodnímu koupání slouží nádherné pískovny s průzračnou vodou.

V nedalekém Klánovickém lese je spousty turistických stezek, jak pro pěší, tak pro cykloturistiku. Procházky ke konci léta a začínajícího podzimu jsou zpestřeny množstvím rostoucích hub.

Tip na Výlet:
Historická Praha je zcela nesrovnatelná se všemi památkovými městy v České republice i v celé střední Evropě. Její architektura dosud zobrazuje 1100 let vývoje města. Panoramatické hodnoty města jsou v harmonickém souladu s jejím vnitřním urbanistickým i architektonickým obsahem, charakterizovaným jak kvantitou památek, tak i jejich vynikající kvalitou. Celý 1100 let trvající vývoj historického jádra Prahy je dokumentován architektonickými projevy všech slohových období. V gotice, renesanci, baroku a v době před a po první světové válce vystoupila pražská architektura k vrcholům evropského vývoje. Jedinečný je středověký urbanistický koncept Nového Města pražského.